تیم الکترونیکی پی سی مکس هاردور متشکل از افرادی با تجربه فنی و فروش در زمینه الکترونیک و تجهیزات سخت افزاری و لوازم مرتبط آن می باشد . گروه کار خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینه کنسول های بازی و تجهیزات گیمینگ در شهر بندرعباس آغاز و بعد از فعالیت چندین ساله در این زمینه با کسب تجربه فراوان از سال ۱۳۸۹ وارد عرصه سخت افزار گشت.

تیم الکترونیکی پی سی ماکس با تکیه بر سال ها تجربه و با شناخت نیاز مصرف کنندگان حوزه ی سخت افزار همواره سعی در اراعه بهترین خدمات و به روز ترین سخت افزار های موجود در بازار جهانی  و دسترسی کاربران ایرانی به آنها را  داشته  و در تلاشیم با ایجاد رابطه دوستانه و موثر  بین تیم پیسی ماکس و خریداران بهترین تجربه خرید را به دوستان عزیزمان ارائه دهیم  .

 

پی س ماکس شامل افرادی با تجربه در زمینه واردات کالا میباشد و فعالیت انها کاملا مستقل از بازار داخل کشور میباشد . همانطور که مطلع هستید تجهیزات الکترونیکی به دلیل گسترده بودن در رسته های متفاوت و انبوه بودن انها و فروخته شدن تمام کالاها در کشورمان عملا غیر ممکن هست و پی سی ماکس تکیه بر نیاز های مشتریان عزیز کالاها را به روش های متفاوت از جمله اجناس تحویل فوری و سفارشی تحویل میدهد که گروه با توجه به تقاظا بالای تجهیزات الکترونیکی کار خود را بر اساس ثبت کالا توسط مشتری و تهیه ان توسط پی سی ماکس پیش میبرد.

 

از کاربران و دوستان عزیز تقاضامندیم با پیشنهادات و انتقادات خود تیم ما را در خدمات رسانی بهتر یاری دهند .

 

ما در اینستاگرام دنبال کنید

https://instagram.com/pcmaxhw/

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

کامنت خود را وارد کنید
لطفاً نام خود را وارد کنید