سلام , وقت بخیر

نقد و بررسی بعدی ما در پی سی مکس این بار چیزی نیست جر پرچمدار نسبتا جدید برند می اودیو. این کمپانی دو سال زمان خود صرف طراحی, توسعه, و ساخت این ایرفون کرده و نتیجه نهایی محصولی شده که بازخورد های بسیار مثبتی را در دنیای های-فای را کسب کرده و سطح استاندارد جدیدی در زمینه نسبت قیمت به عملکرد در دنیای هدفون های حرفه ای به ارمغان آورده. برداشت اول از نحوه بسته بندی, ارائه لوازم جانبی همراه محصول, کیفیت ساخت، صدا و تمامی المان های مربوط به ارائه محصولی کم نظیر و با کیفیت در P1 به خوبی رعایت شده و این ایرفون را به راحتی به رقیبی جدی و سرسخت برای سایر هدفون های گران قیمت بدل نموده و محصولاتی با چندین برابر قیمت خود را به چالشی جدی دعوت میکند. هدفون Mee Audio P1 به سادگی لقب پرچمداری بی رقیب با قیمت بسیار پایین تر از سایر پرچم داران را از ان خود کرده.

نقد و بررسی تخصصی ایرفون می اودیو پی وان - Mee Audio P1 Review

 

لواز جانبی همراه محصول

 • ایرفون می اودیو پی وان
 • کابل اودیوفایل مس با روکش نقره نودنه درصد
 • کابل دوم به همراه ریموت کنترل و میکرفون
 • سه جفت ایرتیپ های پریمیوم برند کامپلی
 • شش جفت ایرتیپ های سیلیکون
 • اداپتور استریو ۳٫۵ میلیمتر به ۶٫۳۵ میلیمتر
 • کیفت چرمی پریمیوم با سریال نامبر
 • کلیپ نگه دارند به لباس
 • راهنمای کاربری

نقد و بررسی تخصصی ایرفون می اودیو پی وان - Mee Audio P1 Review

 

کیفیت ساخت و طراحی

زمانی که پی وان را برای اولین بار در دست میگیرید، آلیاژ روی سیقل داده شده در کنار رنگ خاکستری گان متال به خوبی کیفیت ساخت بی نقص و پریمیوم محصول را منتقل کرده و امضا ویژه ای به کل محصول داده و ایرفون را از رقبای خودش متمایز جلوه میدهد. هنگام تابش منبع نور خارجی روی بدنه ایرفون شاهد سطحی نسبتا مات هستیم که بازتابی متفاوت از یک ایرفون با بدنه کاملا متالیک و یا بدنه تماما مات ایجاد خواهد کرد. کیفیت ساخت بدنه ایرفون به دلیل استفاده از فلز در بهترین حالتی هست که میتوان تقاضا کرد و تمامی زوایا بدنه ایرفون به خوبی سیقل داده شده. تمام بدنه ایرفون نرم و تمیز بدون نقصی میباشد و به هنگام لمس ایرفون حس خوب محصولی بسیار با کیفیت را منتقل میکند.کابل ها در هنگام استفاده مایکروفانیک ( صدای شنیدن برخورد کابل به شیع خارجی مانند لباس ) بسیار کمی ایجاد میکنند و نمیتوان ایراد خاصی به آن وارد کرد. تمام المان های کیفیتی در پی وان بسیار فراتر از ایرفون های هم رده خود است و به راحتی در لیگ ایرفون های هزار دلار به بالا قرار میگیرد.

راحتی

یکی از نکات قابل توجهی که می اودیو در ساخت پی وان به آن توجه کرده طراحی بی نقص ایرفون میباشد به شکلی که میتوان آن را جزو معدود ایرفون هایی به شمار آورد که می توان به دو طریق از آنها در گوش استفاده کرد. روش اول که استاندارد اکثر ایرفون های هست به صورت استفاده مستقیم در گوش میباشد و روش دوم عبور کابل از دور گوش و قرار گرفتن بدنه ایرفون در لاله گوش است. در هر دو روش استفاده، پی یک راحتی بسیارر خوبی را در استفاده طولانی مدت به ارمغان می آورد و مشکلی با ان نداشته ام. وزن خالص ایرفون بدون کابل به دلیل استفاده فلز چند گرم سنگین تر ایرفون های بدنه پلاستیکی همانند وستون یا شور است و در هنگام استفاده در لاله گوش یا استفاده مستقیم کمی وزن سنگین تری در گوش حس میشود. اما در نظر داشته باشید که وزن بیشتر تنها در مقایسه با ایرفون هایی با بدنه پلاستیکی کوچک مطرح میشود و سنگینی ایرفون هیچ مشکلی در استفاده از آن ایجاد نمیکند.  به طور کل پی وان راحتی بسیار خوبی را در ساعات ها استفاده فراهم میکند و برای اکثر افراد با ابعاد گوش استاندارد راحتی مناسبی در هنگام استفاده فراهم میکند.

کابل

پی وان در زمینه ارائه کابل همراه محصول باز هم متفاوت از رقبای هم تراز قیمت خود ظاهر شده. سطح ارائه لوازم جانبی همراه محصول یکی از نکات مثبت این ایرفون به حساب می آید. پی وان به همراه ۲ کابل با ۱۳۰  سانتی متر عرضه میشود. کابل شماره ۱ به هم تابیده و مشکی رنگ است که میکرفون و یک دکمه جهت عملکرد های چند رسانه ای روی آن قرار داده شده و کابل ۲ که به عنوان کابل اودیوفایل حرفه ای عرضه شده از مس با خلوص ۹۹ درصد ساخته شده که بالاترین میران بازدهی را ارائه میدهد. کابل های به هم پیچیده گاهی اوقات ممکن است به دلیل جم شدن و قرار گرفتن در کیف نگه دارنده و استفاده دوباره گره بخورند که چندین بار در استفاده از پی وان به این موضوع بر خورده ام و  امکان دارد قبل از هر بار استفاده نیار به ساماندهی کابل داشته باشید. هر دو کابل با کانکتور MMCX عرضه شده اند و یکسان بودن این استاندارد این امکان را به شما میدهد تا از کابل های خوش ساخت پی وان بر روی سایر هدفون های خود و یا بالعکس استفاده کنید.

نقد و بررسی تخصصی ایرفون می اودیو پی وان - Mee Audio P1 Review

 

تصویری از کابل اودیوفایل P1 با ایرفون Westone W60

نقد و بررسی تخصصی ایرفون می اودیو پی وان - Mee Audio P1 Review

 

درایو هدفون

۲ سال مدت زمانی است که کمپانی Mee audio برای ساخت و توسعه این ایرفون وقت گذاشته و نتیجه به دست امده چیزی کمتر از یک شاهکار در دنیای هدفون ها نیست. درایو پی وان, ویس کویل ۱۰ میلیمتر با مقاومت ۵۰ اهم است.  یکی از عجایب پی وان در بازه قیمتی خود دستاوردی است که تنها با استفاده از یک درایو داینامیک حاصل شده و صدای تقریبا بی نقصی را اراعه میدهد که تا قبل از این تنها در پرچم داران محدوده هزار دلار شاهد چنین سطحی ار کیفیت و کارایی بوده ایم.

نقد و بررسی تخصصی ایرفون می اودیو پی وان - Mee Audio P1 Review

 

امضا صدا

هدف می اودیو  با ارائه P1 ایجاد تعادلی بین صدای روشن و خنثی با جزئیات بسیار زیاد و هم زمان بالانس با حجم بیس خوب و در مرحله اخر گرم و موزیکال بوده. با کمی جستجو در بازار متوجه میشوید که دستیابی به  این امضا صدا با نقص بسیار کم یا حتی بی نقص دستاوردی است که برای تجربه آن باید چند برابر قیمت درخواستی می اودیو از پی وان را هزینه کنید و به سراغ پرچمداران دیگر شرکت ها بروید. به لطف صدای بالانس، پی وان در تمامی سبک های موسیقی عملکرد بسیار خوبی را ارائه میدهد. از سبک های پر بیس مانند ترنس و هیپ هاپ گرفته تا کلاسیک که به ترتیب بیس و ساند استیج عریض در اولویت قرار میگیرد پی وان عملکردی فراتر از توقعات به خصوص در این بازه قیمت را به راحتی ارائه داده. نکته ای که بعد از گذشت حدود ۵۰ ساعته استفاده از پی یک بسیار خودنمایی میکند بهبود عملکرد بسیار محسوس صدای خروجی نسبت به ساعات اولیه استفاده است. حجم بیس افزایش کاملا محسوسی را داشته و صدا در مجموع نرم تر و بالانس تر از قبل شده و مهم تر از ان پی وان در روز اول به سورس بسیار قدرتمندی جهت درایو شدن نیاز داشت اما پس از گذشت این زمان میتوانم با قاطعیت این مطلب را تایید کنم که در حال حاضر پی وان مورد تست ما با ولتاژ بسیار کمتری نسبت به روز اول عملکرد یکسانی را ارائه خواهد داد. اما به طور کل این ایرفونی نیست که با سورس معمولی و ضعیف مانند گوشی های موبایل عملکرد خوبی را ارائه دهد و استفاده از امپلیفایر و دک خوب الزامی است. در غیر این صورت و استفاده از سورس ضعیف امکان به دست آوردن نتایج کاملا متفاوت با مطالبی که در رابط با این ایرفون خوانده اید وجود دارد و صدای دریافتی ان طور که باید در بهترین حالت خود نخواهد بود. پس حتی بعد از گذشت مدت زمان لازم جهت “برن این” هم این ایرفون به سورس با ولتاژ خروجی مناسبی جهت بهترین بازدهی نیاز دارد. اما در نظر داشته باشید پی وان اگر با سورس قدرتمندی ترکیب شده و به خوبی درایو شود در بازه قیمتی خود و بین ایرفون های مشابه تبدیل به ایرفون بی نقصی میشود.

 

بیس و ساب بیس

همانطور که در قبل هم به ان اشاره کردم P1 ایرفونی به نسبت سخت درایو است و داشتن سورس نسبتا قدرتمندی جهت بازدهی خوب الزامی است. پس از گذشت زمان مورد نیاز برای “برن این” که در محدوده ۵۰ ساعت قرار دارد شاهد بهبود عملکرد کاملا محسوسی در پخش بیس بوده ام.  اوایل استفاده از هدفون یعنی روز اول و مستقیم خارج از جعبه پی وان در ضمینه صدای بیس حجم مناسب در کنار ضرب خوب و با کیفیت بسیار عالی را ارائه خواهد داد. اولویت هدفون در این بخش تمرکز بر روی بافت با کیفیت و متمرکز بودن ان است تا اغراق زیاد در حجم خروجی. پس از گوش دادن به سبک های متفاوت موسیقی در ترک هایی با حجم بیس بالا، پی وان بیس نسبتا مسطح و بدون تاکید زیاد با حجم مناسبی را ارائه میداد که شاید این موضوع باب میل افرادی که بیس با حجم بالا را در اولویت دارند نباشد؛ اما پس از گذشت مدت زمان استفاده بیش از پنجاه ساعت از ایرفون با سورس های متفاوت شاهد بهبود قابل توجهی در این بخش بوده ام. در حال حاضر با قاطعیت این موضوع را میتوان تایید کرد که پی وان در سبک هایی با بیس عمیق نیز عملکرد بهتری از قبل را ارائه داده و حجم بیس و ساب بیس به صورت محسوسی افزایش پیدا کرده. اما در نظر داشته باشید حتی با وجود بهبود بیس نسبت به روز اول همچنان دسته ای ممکن است تقاظا بیس بیشتری را داشته باشند یا افرادی باشند که بیس را در اولویت اول در ایرفون مورد علاقه خود قرار داده اند که بهتر هست به سراغ اپشن های دیگری بروند. در مجموع پی وان در کنار صدای خنثی و گرم خود حجم بیس کاملا استاندرد و مناسبی را ارائه میدهد و اکثر افرادی که به دنبال صدای بالانس و موزیکال هستند را راضی نگه میدارد. لازم به ذکر است در صورت استفاده ایرفون با سورس قدرتمندی همانند IFI Audio Micro iDSD Black که ما انجام داده ایم حجم بیس به صورت محسوسی نسبت به سایر تجهیزات و امپلیفایر هایی که تست کردیم افزایش پیدا کرده و حجم بیس بالاتر از حد استاندارد قرار میگیرد بنابر این در نظر داشته باشید جهت بهترین بازدهی به ستاپ خوبی نیاز دارید و زمانی که P1 به بهترین شکل درایو شد بی شک تحت تاثیر وزن، حجم و پاسخ سریع ان قرار گرفتم.

 

ساند استیج و ایمیجینگ

پی وان از آن دسته ایرفون هایی میباشد که کمپانی سازنده یعنی می اودیو بر روی تولید صدای دقیق ان تمرکز داشته. ساند استیج در پی وان عریض و با عمق مناسبی است. عرض استیج در این ایرفون بالاتر از اکثر هدفون هایی با چندین برابر قیمت خود مباشد؛ اما همیشه صدای بسیار عریض و فاقد تمرکز به معنای بهتر بودن ان نیست. یکی از مواردی که مشخصا می اودیو در بازه دو ساله ای که برای توسعه و ساخت این ایرفون اختصاص داده  این است که علاوه برای ایجاد صدایی عریض و باز , تمرکز بسیار خوبی بر روی صداهای تولیدی نیز انجام شده و صدا در عین حال هم عریض و هم منسجم است و به راحتی میتوان تمامی صداها را با وضوح و شفافیت بسیار خوبی شنید. تصویر سازی دقیق صدا به همراه بک گراند تمیز باعث شده بتوان با دقت تمامی صداها را نشانه گذاری کرد و به طور کل صدایی تمیز و با تفکیکی بسیار خوب و عریضی را بشنوید. پی وان به خوبی با توجه به نوع ریکورد موسیقی در تمامی ابعاد صداها را آنگونه که باید به گوش شما میرساند.

 

ووکال و مید رنج

اگر نگاهی دقیق به گراف فرکانسی پی وان بیندازیم شاهد این موضوع خواهیم بود که پاسخ فرکانسی این ایرفون کمی وی-شیپ است ( تاکید روی فرکانس های پایین و بالا ) است. البته این موضوع نه تنها باعث نشده که پی یک در مید رنج دچار هیچ گونه کمبود یا ضعفی باشد بلکه مید رنج پی یک وان از نقات قوت این ایرفون به حساب می آید. میدرنج در این ایرفون کمی فوروارد و با سطح تولید جزئیات واقعا مثال زدنی میباشد. تمرکز پی وان صرفا ارائه صدای خارج از سر و دور و مبهم نیست بلکه در این بخش هم بالانس بین عرض و عمق صداها به خوبی رعایت شده. تمامی ادوات در میدرنج در فاصله کاملا طبیعی قرار گرفته است و به لطف ایمیج عریض به خوبی میتوان ادوات موسیقی را تشخیص  و نشانه گذاری کرد. تمامی صداها در میدرنج به طور کل نسبتا گرم با وضوح و شفافیت عالی، کمی فوروارد و کاملا نرم به گوش میرسند. سطح ایر خوبی در مید رنج و دور ادوات موسیقی برقرار است و باعث شده هم زمان صدا نسبتا گرم با کمی بوست ایر کاملا، شفاف و کریستالی با ضرب نسبتا محکمی با سطحی داینامیک خوب ، زنده و کاملا طبیعی شنیده شوند و حتی بعد از ساعت ها گوش دادن به موسیقی گوش شنونده خسته نشود. صدا در ایرفون صرفا گرم، بدون داینامیک و تنها موزیکال نیستند بلکه تمام المان های صدا در این بخش به شکل بی نقصی در کنار هم قرار گرفته اند تا صدایی خالص و طبیعی را ارائه شود.

 

تریبل

همانند سایر بخش های کاملا بالانس پی وان، تریبل هم از این قاعده مستثنی نیست. تریبل به خوبی تا فرکانس های بسیار بالایی بدون هیچ گونه صدای سخت، هارشنس و یا به هم ریختگی گسترش پیدا میکند. میزان تریبل در صدا بسیار خوب و با سطح جزئیات بسیار بالایی که از یک ایرفون میتوان انتظار داشت میباشد و هم زمان کاملا نرم و با شفافیت بسیار خوبی به گوش میرسد. در واقع می اودیو P1 یکی از فول و غنی ترین تریبل ها را بین تمامی ایرفون هایی که شنیده ام در تمامی بازه های قیمت داشته است. همانطور که پیشتر هم به ان اشاره داشته ام با کمی بوست در این بخش صدا نسبتا ایری و با وضوح بسیار خوبی شنیده میشود. تریبل در شلوغ ترین شرایط تولید صدا هم مقاومت بسیار خوبی دارد و صدا نا خواسته خیلی روشن یا هارش نمیشود و به خوبی با تمامی سبک های موسیقی عملکرد بسیار خوبی را ارائه میدهد. به لطف بوست کنترل شده تریبل تمامی صداها ضرب خوبی دارند و به صورت کریستالی، تمیز و شفافی و با ضربی محکم شنیده میشنود. میزان بوست  دقیق تریبل باعث شده تا صدا به صورتی مرده و تاریک و صرفا گرم و بدون درخشش کافی شنیده نشود و همانند کنترلی که در بخش مید رنج انجام شده همه چیز کاملا طبیعی و متعادل به گوش برسد. در واقع بیشترین نکته ای که مرا تحت تاثیر خود قرار داد  کنترلی است که در تمامی فرکانس ها از بیس تا تریبل انجام شده و چیدمان بالانس و شگفت انگیزی را به وجود آورده.شخصا چنین تجربه بالانس و شگفت انگیزی را تا قبل از ورود این هدفون به بازار تنها در ایرفون های پرچمداری با قیمت حداقل چهار الی پنج برابر می اودیو پی وان شنیده ام. به عنوان مثال چنین تجربه بالانس و طبیعی را می توان در ایرفون پرچمداری مانند Westone W60 داشت. بدون شک تجربه شنیداری دقیق و بالانس در هدفونی با این رده قیمتی، پی وان را شایسته لغت ” بی نظیر” خواهد کرد.

 

نتایج تست ها

در تمامی تست های انجام شده از این تجهیزات استفاده شده است.

 امپلیفایر و دک :

 • IFI Audio Micro iDSD Black

منبع تغذیه :

 • IFI Audio iUSB

 کابل :

 • IFI Audio Mercury
 • IFI Audio Gemini

 ماژول کاهش نویز :

IFI iPurifier

 

مقایسه ایرفون ها

نقد و بررسی تخصصی ایرفون می اودیو پی وان - Mee Audio P1 Review

Mee Audio P1 در مقایسه با Westone UM PRO 10

ساند استیج عریض تر با عمق بیشتر , استریو ایمیج دقیق تر و ایر بیشتر از اطرف ادوات موسیقی و تیمبر طبیعی تر , بک گراند مشکی تر و تمیز تر صدا , رزلوشن بالاتر صدا و شفافیت بیشتر و با جزئیات بیشتر , بیس با حجم بیشتر و ضرب محکم تر و عمیق تر و کمی ضخیم تر با ابعاد بزرگتر با وزن بهتر و بافت با کیفیت بیشتر , بیشترین تفاوت در بین این دو ایرفون مربوط به تریبل است P1 در مقایسه فرکانس های بالا را با ایر بیشتر و اکسترا رزلوشن همراه با اسپارک بیشتر و تفکیک بهتری ارائه میدهد

Westone UM Pro 10 در مقایسه ساند استیج منسجم تر و نزدیک تر و مشخصا منسجم بودن صدا در اولویت قرار گرفته است.  بیس خنثی تر با حجم کمتر و در مجموع مسطح تر , تریبل در یو ام خنثی و نرم با وضوح و ضرب خوبی است و در مجموع صدایی تقریبا بی نقص و اورگانیکی را ارائه میدهد که در بازه قیمتی خود به سختی یافت میشود.

هر دو ایرفون صدای خنثی و موزیکالی را ارائه میدهند اما P1 روشن و تهاجمی تر و UM Pro 10 خنثی , منسجم تر و نرم تر در مقایسه وستون بدون نیاز به امپ و دک با اتصال مستقیم به هر نوع دیوایسی مانند گوشی تلفن همراه هم بازدهی بسیار خوبی را ارائه میدهد و برای دسته ای ممکن است در اولویت قرار بگیرد اما با سورس نسبتا خوب با قدرت خروجی مناسب پی یک عملکرد کاملا بهتری را ارائه میدهد.

 

 

Mee Audio P1 در مقایسه با Westone W20

ساند استیج در پی کمی عریض تر با عمق بیشتر و صدا کمی روشن تر با ایر بیشتر در مید رنج و دور ادوات موسیقی , بیس در P1 مشخصا تاکید بیشتری شده است و با ضرب محکم تر و ضخیم تر و ابعاد بزرگتری ارائه میشود , پی یک صدایی ضخیم تر با تیمبر طبیعی تر و اورگانیک تر با بادی بهتر , تریبل با اسپارک بیشتر و شارپ تر و اکستند شدن رنج فرکانسی بیشتر اما همچنان مسطح با رزلوشن بالاتر و در مجموع فول تر , در مجموع صدا غنیتر با وزن بهتر

Westone W20 در مقایسه ساند استیج سه بعدی تر و منسجم تر و نزدیک تری را ارائه مدهد , بیس با حجم کمی کمتر و سبک تر اما کمی منسجم تر , تریبل در وستون به فول و اکستند شدن پی یک نیست اما کمی نرم تر و سبک تر و در مجموع موزیکال تر و در پی یک با ضرب محکمتر و ضخیم تر , هر دو ایرفون صدایی تقریبا گرمی دارند اما در مقایسه وستون کمی خنثی تر و نرم تر است. هر دو ایرفون عملکرد بسیار عالی ارائه میدهند و جز ایرفون های مورد علاقه من هستند

همانند UM Pro 10 خوشبختانه وستون ها در تمام مدل ها عملکرد صدایی عالی با دیوایس های معمولی ارائه میدهند اما پی یک جهت درخشش نیازمند سورس نسبتا خوبی است عدم نیاز به سورس خوب وستون ها ممکن است برای دسته بیشتری در اولویت قرار گیرند اما با افزودن امپلیفایر و دیجیتال انالوگ کانورتر مناسبی به ستاپ افزایش محسوسی در صدای خروجی پیدا میکند

 

Mee Audio P1 در مقایسه با RHA T20i

ساند استیج عریض تر با کمی عمق بیشتر , صدا در پی یک کمی روشن تر و با جزئیات و ریز جزئیات بیشتر , مید رنج در پی یک غنی تر با حس ایر بیشتر دور ادوات موسیقی و تیمبر طبیعی تر , هر دو ایرفون استریو ایمیج و جداسازی خیلی خوبی دارند , بیس در پی یک حجم کمتری دارد اما بافت با کیفیت بیشتر و وزن بهتر و متمرکز تر و ایری تر , تریبل در پی یک فول تر , طبیعی و اورگانیک تر , اکستند شدن تا بالاترین فرکانس ها و کاملا طبیعی بدون هارشنس و یا از دست دادن ضخامت ,

RHA T20i در مقایسه صدایی تاریک تر و نرم تری دارد و برای سبک هایی با سازهای خشن تر بر اساس سلیقه ممکن است انتخاب بهتری باشد اما پی یک صدایی خنثی و اورگانیک با جزئیات بیشتری را ارائه میدهد. بیس در تی بیست تاکید بیشتره شده و حجم بالاتری دارد اما تاریک تر و غیر متمرکز تر اما کمی ضرب محکم تری دارد. تریبل در تی بیست وضوح و رزلوشن و جزئیات کمتری دارد اما نرم تر است. به طور کل پی یک از لحاظ وضوح و رزلوشن , ساند استیج , تریبل و اکستند شدن در پله های بالاتری از T20i قرار میگیرد و برای تمامی سبک های انتخاب کاملا مناسب و طبیعی است. T20i هم از طرفی با امضا صدای تاریک تر و نرم تر و همینطور تاکید بیشتر روی بیس ممکن است برای دسته ای که صرفا بیس بیشتر در اولویت اول و سایر بخش های صدا در اولویت های بعدی انها قرار میگیرد مناسب تر باشد اما در نظر داشته باشید پی یک از لحاظ حجم بیس خیلی عقب تر نیست بلکه در پی یک تعادل صدا در تمامی بخش ها تقسیم شده است و ان را به ایرفونی بی نقصی و کاملی تبدیل کرده است.

نقد و بررسی تخصصی ایرفون می اودیو پی وان - Mee Audio P1 Review

 

نتیجه گیری

می اودیو پی وان از معدود ایرفون های دنیای های فای به شمار می آید که با وجود قیمت بسیار پایین تر نسبت به پرچمداران سایر شرکت ها همچون Westone ، Shure، Campfire Audio، Fender، JH Audio و… ، سطح عملکرد بسیار جدی و بالایی را در کنار قیمت کمی ارائه میدهد . پی وان در حال حاضر پرچمدار برند می اودیو و گرانترین هدفون / ایرفون این برند تا به امروز میباشد. سطح عملکرد ایرفون و ارائه صدایی تمیز و کاملا طبیعی و تقریبا فاقد نقص قابل تحسین میباشد به گونه ای که می آودیو با پی وان مبنای قیمت به عملکرد را به راحتی جا به جا کرده و استاندارد جدیدی را در این زمینه به ثبت رسانده.

مثبت

 • سطح جزئیات تولیدی زیاد و مثال زدنی
 • امضا صدا خنثی و روشن اما گرم و موزیکال
 • بیس با کیفیت خوب و حجم مناسب و منسجم
 • صدایی با وضوح و شفافیت بسیار خوب
 • ارائه لوازم جانبی بی نظیر
 • عملکرد عالی صدا و فراتر از قیمت
 • ارائه کابل اودیوفایل با کیفیت و استفاده با سایر هدفون های با این استاندارد و بهبود کلی صدا

خنثی

شخصا بدنه فلزی را برای ایرفون مناسب نمیدانم و بدنه از جنس پلاستیک با کیفیت و وزن سبک تر را ترجیح میدهم. اما فلز مقاومت بیشتری دارد و ظاهر بهتری اما کمی به وزن ایرفون افزوده میشود. اما نکته خاصی نیست که نتوان از ان چشم پوشی کرد و بر اساس سلیقه هر فرد متفاوت است.

منفی

 • سخت درایو و نیازمند سورس خوب جهت بهترین بازدهی
 • کابل های به هم پیچیده گاهی اوقات ممکن است به دلیل جم شدن و قرار گرفتن در کیف نگه دارنده و استفاده گره بخورند.

 

تمام مطالب برای پی سی ماکس محفوظ و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده ممنوع میباشد.

 

نقد و بررسی تخصصی ایرفون می اودیو پی وان - Mee Audio P1 Review

 

1 نظر

دیدگاه خود را بنویسید

کامنت خود را وارد کنید
لطفاً نام خود را وارد کنید