V-moda شرکتی خصوصی و بین المللی است که به طور تخصصی بر روی طراحی و ساخت محصولات صوتی قابل حمل کار میکند.
این محصولات شامل انواع هدفون ها ، امپلیفایر های قابل حمل ، وسایل محافظت از گوش و لوازم جانبی مربوط می باشد.
این کمپانی در سال ۲۰۰۴ توسط وال کلتن val kulton دی جی و تهیه کننده حرفه ای موسیقی تاسیس شد.
در ابتدا او به دنبال اختراعات و حق ثبت ها جدید بود تا بتواند هدفون های همگام با مد را تحت نام کولتن تکنولوژی kulton technologies برای دی جی ها توسعه دهد. سرانجام این محصولات و برند تجاری ، در کشور ایتالیا (شهر ونیز) و طی چندین سفر تحقیقاتی در زمینه طراحی به وجود آمد. در سال ۲۰۰۶ شرکت چندین خط تولیدی را ارائه کرد و تبدیل به اولین کمپانی تولید کننده هدفون های رده بالا با ۳۳ هزار محصول در ۱۱ رنگ مختلف در ضمینه مد شد و همچنین نام شرکت به وی-مودا V-moda تغییر یافت.
در سال ۲۰۰۷ طی یک همکاری با شرکت اپل ، خط تولید Vibe Due ، که صرفا برای محصولات اپل ( آیفون و ایپد ها ) طراحی شده بود را وارد بازار کرد. این موفقیت نقطه عطفی در کسب و کار شرکت بود. که سبب شد به شرکتی بدل شود که هدفون هایی را به طور رسمی و مختص محصولات شرکت اپل طراحی کرده است .
در سال ۲۰۱۰ شرکت آغاز به طراحی و توسعه هدفون های روی گوش ، سری M ‌ نمود و در سال ۲۰۱۱ اقدام به عرضه رسمی این سری هدفون ها کرد. مدل M-80‌ که با فاصله کمی مدل M-100 نیز او را همراهی کرد. در همان بازه زمانی کمپانی اقدام به گشایش دفتر خود در شهر هنک گنک به منظور مدیریت تولید و عرضه در بازار آسیا و اروپا نمود.
در سال ۲۰۱۳ ون کلتون به شهر میلان و مونیخ نقل مکان کرد تا استودیوی طراحی میلان V-moda را تاسیس کند. دفتری که تا به امروز وظیفه طراحی تمامی محصولات V-moda را بر عهده دارد.
هم اکنون این کمپانی دفاتری در هالیوود ، میلان ، منطقه ای در لندن و هنگ کنگ دارد . محصولات ویژه این کمپانی در آمریکا اسمبل شده و کارخانه ای در ژاپن و چین وظیفه تامین قطعات این کمپانی را بر عهده دارند.

تیم سخت افزاری پی سی ماکس مفتحر است تا محصولات V-moda  را به طور عمده یا جزع به هموطنان عزیز عرضه نماید.

گالری پیدا نشد !

دیدگاه خود را بنویسید

کامنت خود را وارد کنید
لطفاً نام خود را وارد کنید