تاریخچه؛

آی اِف آی-آودیو  یکی از کمپانی های زیر مجموعه ی شرکتِ “AMR” است. این کمپانی ۱۶ سالِ پیش (سالِ ۲۰۰۰ میلادی) در لندنِ انگلیس تاسیس شد. کمپانی بزرگِ AMR ، طِیفِ وسیعی از محصولاتِ صوتی، از جمله سیستم های پخشِ حرفه ای خانگی، دیسک پلِیِر، اِمپلیفایر و اسپیکر های حرفه ای را تولید میکند. کمپانی آی اِف آی-آودیو، سال هاست که به طورِ مشخص تحتِ نظر این کمپانی در حال تولیدِ اِمپلیفایرهای قابل حمل و رومیزی است.

 

زمینه ی فعالیت؛

آی اِف آی-آودیو، یکی از کاملترین و متنوع ترین دسته بندی های، اِمپلیفایر و دَک های قابلِ حمل در دنیا را در اختیار دارد. همچنین، تولید و عرضه ی لوازم جانبیِ تجهیزاتِ حرفه ای صوتی از دیگر فعالیت های این کمپانی محسوب میشود.

 

هدف؛

آی اِف آی-آودیو، با هدفِ از بین بردنِ کامِلِ پروسه های دیجیتالی در تولیدِ صدا، واردِ عرصه ی تولید اِمپلیفایر های کاملا آنالوگ شده است. آی اِف آی-آودیو تلاش دارد تا با بهره گیری از بهترین متریالِ ممکن، در دنیای مدرن و کاملا دیجیتالیِ امروز، ماهیت و اصالَتِ آنالوگ صدا ها را حفظ کند و طبیعی ترین صدا های ممکن را به هدفونِ علاقه مندان برساند.

 

 

افتخارات:

  • – برترین هدفون اِمپلیفایِر و دَکِ قابل حملِ سال | iDSD (AEx-2015)

  • – برنده ی جایزه ی بهترین محصولِ سال | Nano iDSD ((EISA (Hi-Fi accessory)-2014

  • – بهره گیری از مدار های تماما آنالوگ و عدم استفاده از DSP ها

  • – برنده ی جایزه ی طراحی خلاقانه ی سال | Retro Audio System (A’Design Award-2014)

 

 

آشنایی با خانواده ی محصولات:

آی اِف آی-آودیو، برای محصولاتش، چهار شاخه ی اصلی تعریف کرده است. سریِ PRO، که اِمپلیفایر و دَک های رومیزی را شامل میشود؛ سریِ RETRO، اسپیکر ها و سیستم های پخش خانگیِ حرفه ای را در بر میگیرند؛ سریِ MICRO شاملِ اِمپلیفایِر ها و دَک های قابلِ حمل میشوند و در انتها سریِ NANO معرّفِ محصولاتِ کوچکتر و محدودتر شده ی سریِ MICRO است. در کنارِ محصولاتِ اصلی، آی اِف آی-آودیو، یکی از تولید کنندگانِ معتبر و مطرحِ لوازمِ جانبیِ کم یاب و خاص در دنیا به شمار میرود.

آی اِف آی-آودیو ifi Nano

 

آی اِف آی-آودیو در چند خط:

قطعا، با پیشرفتِ جوامع، و تغییرِ شکلِ زندگی ها، ویژگیِ حملِ آسان برای تمامی وسایل، به نکته ای مهم و برجسته مبدل شده است. آی اِف آی-آودیو، به عنوانِ یکی از برترین کمپانی های دنیا در تولیدِ اِمپلیفایِر و دَک قابلِ حمل، به شما اجازه خواهد داد تا دنیایِ حرفه ای تان را به راحتی با خود حمل کنید. آی اِف آی-آودیو، دنیای حرفه ای صدا را در جیب، یا کیفتان جای میدهد!

 

دیدگاه خود را بنویسید

کامنت خود را وارد کنید
لطفاً نام خود را وارد کنید